Këngëtarja e njohur një mami e përkushtuar, shëtitje me djalin në qendrën historike të Vlorës

276
Sigal

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe mjaft e komentuar për paraqitje fizike dhe stilin.

Bëhet fjalë për Ponin, e cila pëlqehet për këngët e saj labe.

Në një foto të postuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja shfaqet së bashku me djalin e saj teksa shëtisin në qendrën historike të Vlorës.

foto galeri