Ja si dukej Jonida Maliqi kur ishte fëmijë, nuk njihet fare

84
Contestant Jonida Maliqi of Albania poses on the "Orange Carpet" during the opening ceremony of the 2019 Eurovision Song Contest in Tel Aviv, Israel May 12, 2019. REUTERS/Amir Cohen

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi na ka treguar se si dukej vite më parë, atëherë kur nuk ishte e njohur nga njerëzit. Ajo ka postuar në Instastory një foto kur ishte fëmijë, e cila është hedhur fillimisht nga një faqe fansash. Këngëtarja shihet me flokë të shkurtra deri te supet dhe me një shprehi të ëmbël në fytyrë. Jonida shfaqet krah nje vajze, nuk dihet nëse ajo është motra e saj e madhe pasi këngëtarja nuk e ka shoqëruar postimin me ndonjë mbishkrim apo tag. Jonida duket po aq stil sa dhe sot edhe pse fillimisht ishte e veshtirë të dallohej se cila nga ato ishte këngëtarja shqiptare.

Tashmë Jonida është nënë e një djali dhe po shijon romancën me aktorin e humorit Romeo Veshaj me të cilin së fundmi ka udhëtuar për pushime në Mal të Zi.