Fero sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Arbenitën

12
Sigal

Fero ka bërë një reagim për supozimet që qarkullojnë vërdallë për një rikthim të mundshëm me Arbenitën.

Përmes një postimi në Instastory, Fero është shprehur: “Unë jam një musliman tani dhe nuk kam asnjë lidhje me atë çfarë bën ish-gruaja ime. Ne kemi secili jetët tona dhe respekt për njëri-tjetrin sepse kemi një vajzë, por unë sot jam një musliman dhe nuk kam asnjë raport me të. Ajo zgjodhi jetën e saj”.

Fero sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me

Njerëzit aluduan se ai dhe Arbenita janë rikthyer, pasi u panë bashkë në Gjilan, më pas postuan foto dhe video të ndryshme nga e njëjta makinë, si dhe Fero u shpreh në një intervistë se tanimë e do shumë më tepër bashkëshorten e tij. Megjithatë, sipas Feros ata i kanë ndarë rrugët dhe nuk kanë më raport me njëri-tjetrin.