Pas Trump, Bleona Qereti takon Richard Grenell: Me vetë superyllin…(FOTO)

1128
Sigal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, është takuar me ndërmjetësuesin special për Kosovën dhe Serbinë nga Administrata Trump, Richard Grenell.

“Me vetë superyllin”, ka shkruar Qereti në imazhin e ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Bleona ka shprehur hapur mbështetjen e saj për presidentin aktual Donald Trump, me shpresën për rizgjedhjen e tij si president i vendit.

Ajo do të performojë më 31 tetor ‘live’ në Sallën e Qendrës Kulturore “Nënë Tereza” në Southfield MI, në një festë të organizuar nga shqiptarët që jetojnë në ShBA dhe përkrahin Trumpin për president.

Ndërkohë, Grenell përmes një statusi në rrjetin social Twitter u shpreh se përfaqësues të bizneseve dhe liderëve religjioz ia kanë bërë të qartë se shqiptaro-amerikanët do e votojnë kandidatin republikan, Donald Trump.

Pas Trump, Bleona Qereti takon Richard Grenell: Me vetë superyllin...(FOTO)Pas Trump, Bleona Qereti takon Richard Grenell: Me vetë superyllin...(FOTO)Pas Trump, Bleona Qereti takon Richard Grenell: Me vetë superyllin...(FOTO)Pas Trump, Bleona Qereti takon Richard Grenell: Me vetë superyllin...(FOTO)