Avion privat, rroba të shtrenjta.Capital T habit në videoklipin e tij më të ri

1042
Sigal

Reperi shumë i njohur Capital T pak minuta më parë ka publikuar videoklipin e tij më të ri të quajtur ‘Hookah’.

Këtë këngë reperi ja ka kushtuar jetës së shtrenjtë dhe luksoze dhe investimi financiar në këtë videoklip ka qënë i kushtueshëm për reperin.

Ai shihet në një avion privat teksa është i shoqëruar nga miqtë e tij ku bien në sy shishet e shampanjës dhe purot.

Po ashtu një vëmendje të madhe kanë marrë edhe veshjet e tij firmato të markës së njohur ‘Guçi’ që siç ka treguar Capital T është ndër të preferuarat e tij.

Image