Armina Mevlani tregon pse u shty dasma me Shkëlzen Berishën

321
Sigal

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Ata janë përfolur shpesh se do të realizonin dasmën këtë vit, por jo gjithçka i ka shkuar mbarë.

E pyetur nga një ndjekës në Instagram nëse shkak i shtyrjes së dasmës ka qenë Covid, Armina e ka pohuar diçka të tillë.

“E shtyve dasmën për shkak të Covid-it?”-e pyet ndjekësi të cilit blogerja i është përgjigjur:

“Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime. Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerëzve. Kujdesuni!”

Më herët, Armina i ka bërë thirrje çdo qytetari të zbatojë kufizimet për të parandaluar pandeminë. Ajo ka treguar se njeh shumë njerëz që kanë Covid-19 dhe kjo nuk është një shaka.