VIDEO/ Berisha i kujton Ramës momentin e sikletshëm. Ja si e flakte flamurin amerikan

142
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku Rama ka hedhur nga tavolina flamurin e SHBA gjatë një takimi zyrtar kur ka qenë në krye të Bashkisë Tiranë.

Mesa shihet urrejtja e Ramës për SHBA ka qenë e pakufishme, ku në sy të diplomatëve nuk e ka përmbajtur veten dhe ka shpërthyer duke e hedhur tutje flamurin e aleatit më të madh për shqiptarët.