Vasili: Duhet kujdes 24 orë dhe jo shtetrrethim (VIDEO)

228
Sigal

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka kritikuar masat e marra nga ana e qeverisë dhe sidomos shtetrrethimin dhe bllokimin e ecjes në këmbë.

Përmes një video mesazhi në Facebook, Vasili shprehet se masa të tilla janë demonstrim i frikës së Edi Ramës dhe nuk kanë asnjë bazë dhe miratim nga ekspertët.

Përveç kësaj, Vasili ka kërkuar nga qytetarë që të dëgjojnë ekspertët dhe të mos lexojnë informacione që nuk janë zyrtare.

Kufizimi i ores 18.

Kujdes 24 oresh dhe jo shtetrrethim Pandemik te ores 18!(VIDEO).

Gepostet von Petrit Vasili am Montag, 16. März 2020