Presidenti Meta po e ndjek situatën me vëmëndje dhe shqetësim

553
Sigal

Reagim i Zedhenesit te Presidentit te Republikes, z.Tedi Blushi

 

Presidenti i Republikes Sh.T.Z Ilir Meta shpreh keqardhjen per termetin qe ka tronditur vendin tone e ne vecanti Qarkun e Durresit dhe Tiranes.

 

Presidenti Meta shpreson per sa me pak deme dhe pasoja nderkohe qe eshte i rendesishem monitorimi i situates ne vazhdimesi dhe informimi i qytetareve nga strukturat pergjegjese shteterore.

Presidenti Meta po e ndjek situaten me vemendje dhe shqetesim