Lefter Maliqi: Uragani popullor është nisur dhe “shpërthen” më 25 prill në kutinë e votimit!

70
Sigal

Kandidati për deputet i LSI-së në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka vijuar takimet me qytetarët në kuadër të fushatës elektorale, ku nuk kanë munguar as vallet. Sipas tij “uragani” popullor do ta rrëzojë Ramën më 25 prill.

“Të rinj e të reja, burra e gra, të moshuar, të gjithë na bashkohen për fitoren e madhe. Të gjithë duan ndryshimin që nuk e ndal dot me askush dhe asgjë. Jemi të shumtë në numër, aq sa Rilindja nuk i ka parë as në ëndërr. Uragani popullor është nisur dhe “shpërthen” më 25 prill në kutinë e votimit”.

May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme