LAJM I FUNDIT/ Kryeministri, Edi Rama dërgon për dekretim tek Nishani emrat e ministrave teknikë

376
Pas publikimit të 6 ministrave teknikë dhe të zv.kryeministrit të propozuar nga PD, kryeministri Edi Rama i ka dërguar për dekretim tek presidenti Bujar Nishani.
Sigal