Kryebashkiaku Veliaj: Ja çfarë kemi mësuar nga shoku Gramoz

637
Sigal

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në ceremoninë në sheshin “Skënderbej” pas çmimit të parë të marrë në Barcelonë. falënderoi punonjësit e Bashkisë dhe kryeministrin Edi Rama për punën e bërë për ndërtimin e sheshit. “Në finale ishim me Amsterdamin, Barcelonën, Ukrainën dhe Finlandën. Mes 279 projekteve fituam. Sot mund të ulim armën dhe të themi që jemi krenarë për vlerësimin që morëm. Një gjë që kemi mësuar unë dhe Edi nga shoku Gramoz është që të mos fillojmë nga emrat se do ngelen shumë njerëz pa falënderuar,” tha Veliaj.