Ballina Politikë FOTOLAJM/ Samiti për Ukrainën, Rama dhe Zelensky presin mysafirët, ja ‘parada’ e...

FOTOLAJM/ Samiti për Ukrainën, Rama dhe Zelensky presin mysafirët, ja ‘parada’ e liderëve në tapetin e kuq

16
Sigal

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti ukrainas, Zelensky kanë pritur sot mysafirët e tyre që do të marrin pjesë në samitin kushtuar Ukrainës, që po mbahet në Tiranë.

Siç shihet nga pamjet Rama dhe Zelensky qëndrojnë në tapetin e kuq, ndërsa presin me radhë delegacionet e ftuara, nga presidentja Osmani apo Vuçiç dhe të tjerë.

Për më tepër shihni fotot.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri