Djali i Presidentit Meta feston ditëlindjen: Besa-Besë me Besarin …

280
Sigal

Besari, djali i kreut të shtetit, Ilir Meta ka festuar sot ditëlindjen. Në një postim në Facebook, kreu i shtetit ka publikuar një fotot me Besarin dhe i uron edhe 100 vite të tjera.

“Besa-Besë me Besarin sot për ditëlindjen e tij!”,- shkruan kreu i shtetit në mesazhin e tij.