Dhunohet jashtë KZAZ, kryetari i Bashkisë Rrogozhinë

225
Sigal

Persona të paidentifikuar mësohet se kanë dhunuar gjatë pasdites së sotme, kryetarin e Bashkisë, Rrogozhinë, Eduard Memolla. Ngjarja ka ndodhur jashtë KZAZ, nr 43 në Rrogozhinë.

Nuk ka ende një motiv lidhur mbi arsyet e këtij sulmi dhe gjendjen e kryetarit të bashkisë në fjalë.