Berisha: Në Shkodër digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin

448
Sigal

Së fundmi qyteti i Shkodrës është dominuar nga ngjarjet e rënda kriminale.

Dy automjeteve iu është vënë flaka në kryeqendrën e veriut të vendit, por policia fsheh ngjarjen.

Kështu shprehet ish kryeministri Sali Berisha, i cili citon qytetarin digjital.

“Në Shkodër digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin”, shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit.

Pershnetje doktor

Jam brenda rradhve te policis shkoder dhe imagjinojeni vet se ku ka shku puna kur ne skena fuqi dhe detyrohena me denoncu vedin te ju. Dje u gjuajten me arm ne qender tShkodres kurse jo ma larg se nji nat perpara 2 makinave ju asht vu flaka te Kinemaja. Te lutem bani kto pytje drejtusave tpolicise Shkoder.
Dy makinat golf a jane djeg te kinemaja ne mes te nates.

A ka shku policija e shkodres dhe a i kane fsheh gjurmet?

A jane ne pronesi te njerzve qe japin fajde ne Shkoder dhe kush i ka vu zjarrin?

A e mbajten tfsheht drejtuesit e policis dhe a kane marr lekt per kyt pune?

Informacjoni asht 100% i sigurt se ka pas njerz qe e kane pa skenen lajv nga ballkonet e pallatave

Anonim te lutem se me hekun prej punet”