Ballina Etiketimet Krim

Etiketim: krim

Ku janë 60 mijë fëmijë shqiptarë?

Gjatë 10 viteve të fundit, kërkesat për azil të fëmijëve nga Shqipëria, krijuan një gjeneratë të fëmijëve të vetmuar dhe të pambrojtur nga...

Ilir Babaramo dhe Muç Nano: Rama është kapur peng nga krimi

Ja deklaratat e dy analistëve: Reforma ka dështuar. KÇK mbron kriminelët. Ilir Babaramo: Edi Rama është i rrethuar nga njerëz që kanë probleme të vazhdueshme me...

Berisha: Në Shkodër digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin

Së fundmi qyteti i Shkodrës është dominuar nga ngjarjet e rënda kriminale. Dy automjeteve iu është vënë flaka në kryeqendrën e veriut të vendit, por...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS