Ballina Etiketimet Shkodër

Etiketim: Shkodër

Shpërdoruan detyrën. Prokuroria e Shkodrës jep masat e ndalimit për drejtuesit...

Në operacionet antidrogë të zhvilluara gjatë muajit gusht - shtator 2022, ku u kapën rreth 70.000 rrënjë kanabis sativa, dyshimet u ngritën edhe për...

Bashkia Shkodër u shpërndan ushqime 30 familjeve në nevojë

Bashkia e Shkodrës vazhdon prej ditësh operacionin e shpërndarjes së ndihmave ushqimore por edhe materialeve higjienike për familjet më në nevojë në territorin e...

Shkon në 6 numri i personave të prekur me koronavirus në...

Numri i personave të prekur nga koronavirusi në Shkodër ka shkuar në 6, ku dy raste të reja dyshohet se kanë rezultuar pozitivë mbrëmjen...

Koronavirusi/ Drejtori i spitalit të Shkodrës dhe stafi i tij rezultojnë...

Drejtori i spitalit të Shkodrës, doktor Ardian Dajti mes emocionesh lajmëroi në Facebook se stafi i tij dhe ai kanë dalë negativ në testin...

Kishin konflikte të mëparshme, 32-vjeçari i dehur në timon i përplas...

Shtetasi me iniciale M. L., 32 vjeç është arrestuar ditën e sotme në Shkodër, pasi, i ka përplasur makinën e parkuar një personi me...

Ndërron jetë ish-ministri dhe ish-deputeti shkodran

Ndërron jetë ish-ministri dhe ish-deputeti për qarkun e Shkodrës, Ahmet Osja. Profesori i Shkencave Bujqësore ndërroi jetë në moshën 80-vjeçare. Ahmet Osja u lind në Shkodër më 1939. Ai ishte Profesor i...

Berisha: Në Shkodër digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin

Së fundmi qyteti i Shkodrës është dominuar nga ngjarjet e rënda kriminale. Dy automjeteve iu është vënë flaka në kryeqendrën e veriut të vendit, por...

Breshëri me plumba në mes të Shkodrës, Berisha: Narkopolicia bën gjasme...

Qyteti i Shkodrës është kthyer edhe njëherë në vëmendje të krimit. Ditën e sotme raportohet se në qendër të qytetit ka pasur përplasje me armë...

Zbulohen emrat e personave që gjuajtën me armë zjarri në Shkodër,...

Janë zbuluar emrat e personave të arrestuar në Shkodër si dhe rrjedha e ngjarjes. Arjan Rexha 31 vjeç, nga Durrësi, Riad Xheladini 22 vjeç nga...

Ja cila është 30-vjeçarja e plagosur në Shkodër, policia rrëfen ngjarjen

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Shkodrën, ku një vajzë ka mbetur e plagosur. Raportohet se është plagosur Liljana Jeremija, 30 vjeçe,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS