VIDEO/ Ish-deputeti i PS: Edi Rama është një personazh tragjik, nuk e ka veten në dorë

140
Sigal

Ish-deputeti i Partise Socialiste, Limos Dizdari, në intervistë për Adi Krastën në “A Show”, ka këtë mendim për Edi Ramën: “Edi Rama është një personazh tragjik. Nuk e ka veten në dorë. Dikush e ka kapur. Prandaj duhet ta ndihmojmë, sepse drama e tij është dhe e jona!”