Rihanna: Nuk kam kohë për meshkujt

602
Rihanna thotë se nuk ka kohë të dalë me meshkujt. 27-vjeçarja, në një intervistë për ‘New York Times Style Magazine’ rrëfen gjithashtu se, është ende në kërkim të një mashkulli që të mos ndihet inferior nga suksesi dhe fuqia e saj. Bukuroshja nga Barbadosi ka thënë për revistën se me angazhimet e shumta që ka me punën, thjesht nuk ka kohë për meshkujt, ndërsa pranon se është e vështirë të gjesh një mashkull që të mos ndjehet i kërcënuar nga fuqia e femrës.
Sigal