“Kemi pritur derisa jemi martuar”

496
Modelja e famshme amerikane Ashley Graham është fotografuar në Milano me bashkëshortin e saj, Justin Ervin.
Modelja 29-vjeçare është martuar në vitin 2010 me Ervin, të cilin e ka njohur në kishë.
Në një intervistë për revistën “Elle”, Graham ka theksuar se ata kishin pritur derisa ishin martuar për të kryer marrëdhënie seksuale.
“Nëse doni mund të më thoni ‘e çmendur” por ne kemi pritur derisa jemi martuar. Dhe tani kemi jetë seksuale shumë të mirë,” tha modelja, e cila ishte 22-vjeçe kur është martuar.

Sigal