Video/ Atentat në Lezhë, shoferi për ti shpëtuar plumbave aksidentohet me mjetet e tjera

68
Sigal

Një ngjarje kriminale ka ndodhur pak minuta me parë në Lezhë. Burime bëjnë me dije se një makinë e cila ishte në ecje nga Tirana drejtë Lezhës, dyshohet që është qëlluar drejt saj.

Nga të shtënat shoferi ka tentuar që të largohet me shpejtësi  për pasojë është përplasur me një mjet tjetër.

Ende mbetet e pa qarte dhe për grupin e eksperteve se si është zhvilluar ngjarja, ndërsa për fatin e mirë nuk ka mbetur i lënduar asnjë person.