Plagosje me armë zjarri në Lezhë, policia në vendin e ngjarjes

461
Sigal

Një burrë është plagosur me armë zjarri në Shënkoll të Lezhës nga një person që është larguar dhe nuk është identifikuar ende nga Policia.

I plagosuri është dërguar në spital për të marrë trajtim, ndërkohë që Policia e Lezhës është vënë ndjekje të autorit.