Plagosje me armë zjarri në fshatin Guci të Shkodrës, çfarë thotë policia

25
Sigal

Plagosje me armë zjarri në fshatin Guci të Shkodrës. Policia thotë se i plagosuri është një 59-vjeçar. Grupi hetimor po heton shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

“Rreth orës 16:15, në Urgjencën e Spitalit Rajonal Shkodër, ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasi A. Z., 59 vjeç, banues në fshatin Guci, Shkodër, i cili dyshohet se është plagosur me armë zjarri në këmbë jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, njoftoi policia.