Merr flakë makina në servis, digjet mekaniku

410
Sigal

Një automjet ka marr flakë në një servis në Fush Mamurras dhe si pasoj ka mbetur i plagosur punonjësi.
Nga flakët mekaniku 45 vjecar pësoi diegie në trup, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.
Ngjarja është regjistruar rreth orës 18.00 teksa mjeti i tipit “BENZ” u përfshi nga flakët. zjarri u fikë mejnjëherë nga impianti i gazit që ndodhej në servis