Emrat+fotot/ Të dënuar me 25 vjet deri me burgim të përjetshëm. Lista me 31 më të kërkuarit në Shkodër

492
Sigal

Policia e Shkodrës, me anë të një statusi në faqen e saj në facebook ka bërë publik listën me emrat dhe fotografitë personave më të kërkuar në këtë qark si edhe vitet ërkatëse me të cilat janë dënuar.

Ajo ka publikuar listën me 31 emrat të këtyre të kërkuarve duke ftuar qytetarët që kanë dijeni mbi vendodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin 112 ose përmes aplikacionit “Komisariati dixhital”.

Satusi i plotë:

Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Shkodër.

Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin “Komisariati dixhital”, duke ju garantuar anonimatin.

Ndihmo dhe ti në sigurinë publike.