E rëndë/ 30-vjeçari bie nga lartësia në Tiranë, dërgohen me urgjencë në spital

102
Sigal

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Tiranë. Sipas informacionve, sot në mbrëmje një i ri ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit dhe i plagosuri është një djal rreth moshës 30- vjeç.

Nuk janë ende të qarta rrethanat se si i riu ka rënë nga lartësia e pallatit, por ndërkohë në vend ka shkuar Policia e Tiranës, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes.