Aksident në Golem, humb jetën drejtuesi i motorit

70

Një person ka humbur jetën këtë të hënë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Golem

Një furgon është përplasur me një motor duke shkaktuar vdekjen e menjëhershme të drejtuesit të mjetit.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe rrethanat se si ka ndodhur aksidenti, që ka rezultuar fatal për drejtuesin e motorit.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes