Madonna, seksi dhe provokuese në festën e çmimeve Oscar

454
Provokimi është ‘zanati’ i saj dhe Madonna nuk mund të mos e bënte sërish edhe në party e çmimeve Oscar.
Në Instagram ylli i pop-it ka postuar disa foto hot, ku shfaqet me të brendshme tyli të zeza, duke zbuluar gjoksin.
Një look shumë fetish i fotografuar nga JR, kandidat për një statujë për dokumentarin ‘Faces Places’ dhe ku duket në shoqërinë e Kim Kardashian, Cardi B, Timothee Chalame dhe shumë yje të tjera të cilat duken pas letrave të grisura.


Sigal