FOTO/ Pozuan me dy femra topless, por ja si e pësuan tre policët

637
Një përjashtim i pazakontë nga puna ka ndodhur për tre poilicë në Meksikë pasi kanë pozuar që kanë bërë me disa femra që shfaqeshin topless në një plazh në Kankun.
Fotografitë e policit, i veshur me veshjen e punës dhe duke qeshur pranë dy vajzave janë bërë virale në media gjatë fundjavës.
Ndërsa bënte fotografinë, ai mbante edhe armën e punës. Mendohet që vajzat të jenë turiste, edhe pse kombësia e tyre nuk dihet.
Sipas Dailymail, policia kishte dalë në patrullim për të vështruar nëse ka ndonjë ngjarje të dhunës në plazhet e Kankunit.

Sigal