Zjarr i madh në Gjirin e Lalëzit, digjet një shtëpi dhe pesë makina

529
Sigal

Një zjarr i madh ka rënë në Gjirin e Lalëzit në Durrës, duke shkaktuar djegien e një shtëpie dhe të pesë makinave.

Zjarri ka shkaktuar panik tek pushuesit. Nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit të zjarrit.

Vijon…