VIDEO/ Natë e frikshme në Tiranë, ja ç’ndodhi në orën 3 pasmesnate

1075
Sigal

Tirana është përballur me një mot të pazakontë, pas reshjeve të dendura gjatë dite së djeshme  edhe gjatë natës moti ka qën i keq, me stuhi dhe rrufe. Pamjet e mbërritura në redaksin e 360grad.al  tregojnë situaten e frikshme te  ndodhur gjatë oreve të para te mëngjesit të së shtunës

Bubullima, vetëtima dhe rrufe të shumta.

Për më shumë se 30 minuta Tirana është përfshirë nga një situatë e pazakontë.

Rreth orës 03:00 pas mesnate kryeqyteti dhe rrethinat janë përfshirë në një situatë apokaliptike.

Qindra shkarkime elektrike kanë shqetësuar banorët, ndërsa reshjet e shiut nuk kanë pushuar gjatë gjithë natës.

Videot janë bere publike nga aktori, Gentian Zenelaj.

Për më shumë, shikoni videot:

Video Player