VIDEO/ 22-vjeçari që vrau pas sherrit për motrën, hyri duke qarë dhe kokëulur në gjykatë

437
Sigal

Ka hyrë duke qarë dhe ka dalë kokëulur nga gjykata Martin Skëndaj, 22 vjeçari që mori dy jetë pas sherrit për motrën e cila dashuronte personin që nuk ia pranonte familja.

Ai u shfaq sot në gjykatën e Fierit i heshtur gjatë gjithë kohës, përveç momentit kur pranoi krimin dhe tha vetëm “e bëra”.

Gjykata vendosi masën e sigurisë “arrest me burg” për 22-vjeçarin, ish gardiani i burgut në Patos.

Gjykata Fier vendos arrest me burg per autorin e vrasjes se dyfisht ne Patos. Ish gardiani i burgut Martin Skendaj del nga gjykata e Fierit me pranga pas vendimit te gjykates"arrest me burg"

Gepostet von NeoAlb am Samstag, 21. Dezember 2019