Stani në Vlorë përfshihet nga flakët, një grua e moshuar humb jetën

177

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në një stan në Vlorë, i cili është përfshirë nga flakët. Fatekqësisht, një grua e moshuar  ka humbur jetën si pasojë e flakëve.

Gruaja 80 vjeçare me inicialet S.Z, kishte shkuar për të ndihmuar bashëshortin në punë, por ka ndërruar jetë në kasollen që përdorej nga barinjtë,
Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes.