Ngjarja e rëndë në Elbasan/ Gruaja vetëvaret në kasollen e bagëtive

223
Sigal

Një grua 43-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Bëhet fjalë për Bukuri Baha, e cila është gjetur pa shenja jete në kasollen e bagëtive nga fëmijët e saj.

43-vjeçarja, nënë e tre fëmijëve i ka dhënë fund jetës në kushte të thella depresioni.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Shalës të Elbasanitt.

Raportohet se ajo nuk ishte trajtuar në spitalin psiqatrik dhe e kishin percjellë në shtëpi.

Ndërkaq, policia ka nisur hetimet pët zbardhjen e plotë të ngjarjes.