Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: elbasan

Vasili: Prej “rilindjes” shqiptarët braktisin zemrën e ekonomike të Shqipërisë, Fierin...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili një reagim të tij ka treguar sesi në qarqet me mundësi ekonomike të mëdha qytetarët largohen. "Lëngata e Fierit dhe...

Koronavirusi/ Rëndohet gjendja e një prej të prekurve nga Elbasani

Rëndohet gjendja shëndetësore e një nga të diagnostifikuarve me Covid-19 në Elbasan. Burrë e grua janë diagnostikuar prej disa ditësh. Mbrëmë natën gruaja është rënduar dhe...

E rëndë në Elbasan/ Plagoset me thikë nga tre persona, 21-vjeçari...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë nga tre...

Ngjarja e rëndë në Elbasan/ Gruaja vetëvaret në kasollen e bagëtive

Një grua 43-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Bëhet fjalë për Bukuri Baha, e cila është gjetur pa shenja jete në kasollen...

Aksident në aksin rrugor Elbasan–Librazhd, plagosen 2 persona

Një aksident tjetër regjistrohet në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Librazhd, në vendin e quajtur Labinot Fushë rreth orës 18.00 të mbrēmjes së sotme, ku...

Elbasan, makina përplas këmbësorin

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një aksident ne Unazën e qytetit të Elbasanit. Policia bën me dije se shtetasi D.M., 50 vjeç,  banues në Elbasan,...

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, 2 persona të plagosur

Një aksident tjetër ka ndodhur pak orë më parë në rrugor Elbasan-Librazhd. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Mengel, ku një kamionçinë është përplasur me një...

Mungesë e vaksinave antigrip, mjekët apelojnë për domosdoshmërinë

Institutit i Shëndetit Publik çdo ditë ka bërë thirrje për vaksinimin e popullatës kundër gripit të stinës. Në qyetetin e Elbasanit vaksina e gripit mungon...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS