Ky është i riu që u ekzekutua në Vlorë (Emri)

75

Vlora është tronditur mbëmjen e sotme, ku raportohet se një person ka mbetur i vrarë në Dukat

Viktima quhet Beniamin Bezhani rreth 30 vjeç, i cili para pak kohësh ka qenë në burg në Itali.

Makina e të riut, që shihni në foto, ka dalë nga rruga pasi është qëlluar me më shumë se 10 plumba.

Policia ka ngritur post-blloqe dhe po punon për kapjen e autorëve. Ende nuk dihen detaje të tjera rreth ngjarjes.