FOTO/ Përplasen tre makina në Fier, bllokohet hyrja e qytetit

261
Sigal

Një aksident është regjistruar ditën e sotme afër vijës së Ngjalës në Sheq të Madh, në Fier.

Tri automjete të tipit “Benz” janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë shkaktuar edhe bllokim të qarkullimit të automjeteve.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa siç shihet edhe nga pamjet, policia ndodhet në vendin e ngjarjet për zbulimit e shkakut të këtij aksidenti.