Dr. Ina Zhupa uron Kryetarin e PD: Edhe 100 vite të lumtura, besimi dhe shpresat e çdo shqiptari sot janë te ty!

154
Sigal

Zedhenesia e Partis Demokratike Ina Zhupa ne nje postin ne rrjetin social Facebook ka uruar Kryetarin e Partis Demokratike Lulzim Bashen ne diten e tij te lindjes.

Statusi i plote…

GEZUAR DITELINDJEN, edhe 100 vite te lumtura Lulzim Basha!

Besimi dhe shpresat e cdo shqiptari sot jane te ty! Ti do jesh kryeministri i pergjegjshem i nje vendi qe do zhvillohet dhe nuk do te bej me regres.

Ditelindja eshte feste e jotja, e bashkeshortes Aurela, e dy princeshave Dafina dhe Viktoria dhe e jona, e cdo demokrati. Ndersa fitorja qe na pret me ty ne krye do jete feste e gjithe shqiptareve! #ditemetemira #BashaperShqiperine