Detajet e reja/ Korçë, i presin kokën me sëpatë dhe e hedhin në rrugë

794
Sigal

Një person është gjetur i pajetë në afërsi të pazarit të Korçës.

Trupi i pajetë dyshohet se i përket Dashnor Osmanit. Në momentin që është vrarë me sëpatë, ai kishte në duar banane siç shihet edhe në foto.

Në vendngjarje ndodhen Forcat e Policisë që po bëjnë krehjen e zonës për të bërë të mundur gjetjen e autorëve. Ende nuk ka informacion për shkaqet e konfliktit që ka çuar në këtë vrasje makabre.