Aksidentohen 4 turistë çekë në Kelmend, makina del nga rruga dhe përfundon në greminë

47
Sigal

Një automjet me turistë ka rënë në një greminë në rrugën e Vuklit.

Automjeti me 4 turistë çekë doli nga rruga dhe fatmiresisht nuk ka të lenduar, vetem dëme materiale.

Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur “Qeta e Thiut” në zonen e Kelmendit. Kane qene banoret vendas te cilet kane ndihmuar turistet.