59 vjeçari, ndahet nga bashkëshortja dhe i ngacmon të motrën

553
Sigal

Policia e
Tiranës po punon për shoqërimin në Komisariat të një qytetari 59 vjeç, pasi një
vajzë e re ka bërë denoncim pranë organeve të rendit.G.A., i divorcuar është
denoncuar nga motra e ish-bashkëshortes së tij. Vajza B. Rr., pretendon se
ish-kunati e ka ndjekur atë në Rrugën e Durrësit.

32-vjeçarja pas përndjekjes është paraqitur në polici
duke bërë denoncim për ish-bashkëshortin e motrës

Pas
kallëzimit, policia ka bërë referimin e çështjes pranë Prokurorisë së Tiranës.