​Shiu dhe stuhitë sjellin dy aksidente në Tiranë

1485
Sigal

Për shkak të reshjeve të shumta, dy aksidente janë regjistruar këtë të martë në rrugën e Rinasit në Tiranë.

Njëri nga aksidentet ndodhi në Bërxull, ku dy makina janë përplasur mes tyre. Një nga automjetet ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës. Në brendësi të makinës të tipit Benz kishte një familje, por fatmirësisht askush nuk është lënduar.

Aksidenti i dytë u regjistruar në zonën e Rinasit, ku u përplasën 3 automjete