Shqipëria zhbllokon duelin në Elbasan, shënon Bekim Balaj

233

SHQIPËRI-ANDORRA 1-0

6’ GOOOL Shqipëria ka zhbllokuar shumë shpejt ndeshjen ndaj Andorrës. Pas një aksioni të gjatë dhe një krosimi të Roshit, Bekim Balaj arrin që të shënojë me kokë golin e avantazhit

3’ Aksion i rrezikshëm i kuqezinjve, me Ramadanin që provon me një goditje në hyrje të zonës, por që ndalet nga portieri

1′ Starton ndeshja

Formacionet

Shqipëria: Berisha, Veseli, Gjimshiti, Ismajli, Roshi, Trashi, Ramadani, Memushaj, Ndoj, Balaj, Manaj
Trajner. Edi Reja

Andorra: Giomes, Martinez, Vales, Garsia, Klemente, Moreno, Alaez, Nikolas, Servos, Rubio, Lovera
Trajner. Koldo Alvarez