Shëtitja e parë e Ajkës me Besin, Xhensila ndan foto emocionuese

367

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bëne paranjë jave prinder të femijës së tyre të parë.

Çifti pagezuan vajzën e tyre me emrin Ajka. Prindërit e rinj nuk i kursyen dedikimet emocioniese për te voglen e tyre. Këtë here Xhensila ka ndarë një foto te vogëlushes me Besin. ‘E gjithë bota në dy njerëz’ shkruan kengëtarja krah fotos.