Monica Bellucci vazhdon të mbetet ikonë e bukurisë

293

Ajo është një nga bukuritë më të përjetshme të Hollywood.

Dhe Monica Bellucci tregoi se vazhdon të mbetet një ikonë në Festivalin e 10-të të Filmit Lumiere në Lyon mbrëmjen e së shtunës.

Modelja dukej mjaft elegante dhe fine me një fustan mahnitës të me dantella të zeza.

53-vjeçarja vuri në pah fomrat e saj perfekte trupore që çdo vajzë do i kishte zili.