Këngëtarja e njohur i lamtumirë flokëve të zenj, ja si duket ajo…

282

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite.

Këngëtarja është përfolur shumë dhe për pamjen e saj fizike.

Dhe ditën e sotme këngëtarja ka habitur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar.

Fifi ndryshon look nga një brune kthehet tërësisht në bjonde dhe të gjithë janë suprizuar nga ky vendim i këngëtares.

Këngëtarja ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive në foto brenda pak minutash.