FOTO/ Klea Huta dhe Elgiti bëhen prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

234

Një nga dyshet më të njohura dhe më të dashura të showbiz-it shqiptar janë padyshim Klea Huta dhe Elgit Doda.

Së fundmi, disa burime kanë bërë të ditur se Klea dhe Elgit do të bëhen prindër për herë të parë dhe fëmija pritet të vijë në jetë në fillim të verës.

Sipas këtyre burimeve, dyshja janë në pritje të një djali. Ata kanë preferuar që ta mbajnë të fshehtë lajmin e bukur.