Sapo kishte dalë nga burgu, kush janë dy të rinjtë që u plagosën në Vlorë, lidhja mes tyre (EMRAT)

191

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri e ndodhur këtë mbrëmje, në qytetin e Vlorës.

Të plagosur shtetasit Nikollaq Çepaj, 36 vjeç, dhe Roland Çepaj, 27 vjeç, të dy banues në Vlorë.

Nikollaq Çepaj ishte i martuar me motrën e Rolandit dhe kishte marrë mbiemrin e bashkëshortes së tij. Ndërkohë, ai kishte vetëm pak ditë që kishte dalë nga burgu.