Djalë apo vajzë? Klea Huta zbulon gjininë e fëmijës

214

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet që i kanë bërë ballë gjithçkaje duke e forcuar lidhjen çdo ditë e më shumë.

Klea në daljen e saj të fundit në emisionin e Luana Vjollcës hodhi dyshime për një shtatzani të mundshme për shkak të barkut të rrumbullakosur.

Si duket ky lajm është i vërtetë, pasi është zbuluar dhe gjinia e bebes. Klea dhe Elgiti janë në pritje të një djali.

Në daljet e tyre në medie ata kanë treguar se së shpejti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Por përpara se kjo të ndodhë në të realitet, të dy në studion e Luana Vjollcës, i janë përshtatur magjisë së festave dhe kanë improvizuar një dasmë.